Op zaterdag 20 september organiseert de Roosendaalse Roeivereniging weer de jaarlijkse Vlietrace – een sportieve, laagdrempelige én gezellige roeiwedstrijd over 1500 meter.
De Vlietrace is er voor iedereen: jeugdroeiers, eerstejaars, meerderejaars én instructiegroepen. Ook als je nog geen team hebt of geen stuur met bevoegdheid: geen zorgen – we helpen je bij het samenstellen van een ploeg of regelen een stuur.
💡 Instructiegroepen opgelet!
Volg je instructie (eerste of meerdere jaren)? Dan verwachten we dat je meedoet. De Vlietrace is dé kans om te ervaren hoe leuk een wedstrijd is, jezelf uit te dagen en je vooruitgang te laten zien. Meedoen is belangrijker dan winnen – en vooral heel leuk!
🎯 Wat kun je verwachten?
Wedstrijd over 1500 meter
Sportieve uitdaging én gezelligheid
Ludieke activiteiten, borrel en gezamenlijk eten (€12,50)
Aparte heats voor jeugd en eerstejaars
🕐 Het programma start om 13:00 uur. Verdere details volgen binnenkort.
📅 Inschrijven kan tot en met zaterdag 13 september via het inschrijfformulier. Vergeet niet aan te geven of je mee-eet, en geef dieetwensen door aan Trix.
Vragen? Neem contact op met Xander Eijsbouts.
Roosendaalse Roeivereniging
Vlietweg 60
4703 RV Roosendaal
E-mail: siraterces.[antispam].@roosendaalserv.nl